Зал Прощання - Запоріжжя
Оренда Зала 1 година - 2000

Зал Прощання
Зал Прощання

Зал Прощання

Оренда Зала для прощання - 2000 грн
 
 

Смерть людини – велика втрата як для родичів, але й тих, хто був у житті поруч.


Колеги, друзі, сусіди приходять попрощатися із покійним і провести його в останню путь. Міська квартира не найкраще приміщення для такого ритуалу, тому актуальною є оренда залу для прощання, куди можуть прийти всі, хто бажає віддати покійнику останню шану. У скорботних родичів не завжди є час і можливість шукати залу для прощання з покійним. Найкращий вихід – довірити ці турботи ритуальній агенції «ОБРЯД». З її допомогою буде знайдено оптимальний варіант для гідного проведення цієї частини траурного обряду.


У приміщенні, спеціально призначеному для ритуальних заходів, організується цивільна панахида, відспівування. На постамент встановлюється труна з тілом покійного, до якої організовано доступ відвідувачів.


Прощання у траурному залі – традиція, яка повністю себе виправдовує, оскільки орендувати спеціальне приміщення набагато зручніше, ніж проводити ритуал у житловій кімнаті. Наша організація забезпечує оформлення приміщення, портрет покійного, лампади, квіти, вінки, ритуальні атрибути, музичний супровід. Для рідних встановлюються стільці чи лави.Створено також умови для бажаючих виступити із прощальною мовою.


Прощання із померлим проводиться у спеціально обладнаному ритуальному прощальному залі. Місткість ритуальних залів – до 100 супроводжуючих померлого в останній шлях. У центрі кожного залу знаходиться постамент для труни. Під час проведення громадянської панахиди кожен із присутніх може сказати своє останнє слово померлому. У ритуальному залі церемонія прощання може бути проведена спеціальним організатором ритуалу (церемоніймейстером), можливе проведення відспівування священиком. Уточнюйте додаткові послуги у прощальних залах у менеджерів.